Skorzystaj z 10 lub 20 rat 0%, które nigdy nie wzrosną! Dowiedz się więcej na karcie produktu lub w informacjach o ofertach ratalnych w stopce sklepu.

Koszyk

Czas realizacji zamówień

 

Czas realizacji podany jest na karcie produktu. Składa się na niego:1
Przyjęcie zamówienia
2
Produkcja mebla
3
Przyjazd mebla
na magazyn główny
 4
Umówienie
czasu dostawy
5
Dostawa towaru

 

Terminu dostawy lub gotowości Produktu do odbioru

Termin dostawy Produktu do Klienta, oraz Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta, podany jest indywidualnie na karcie każdego produktu.

Początek biegu terminu dostawy oraz gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy. Możliwy jest wybór wpłaty całości kwoty zamówienia od razu lub wpłata zaliczki 30% i dopłata pozostałej kwoty przed dostawą.

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu dopłaty gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży i zaksięgowania wpłaty minimum 30% zaliczki.

 

Dostawa

Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Dostawa jest darmowa po przekroczeniu wartości zamówienia 2000 zł. Dostawa obejmuje dostarczenie produktu pod budynek, w którym znajduje się lokal Klienta. Dostawa nie obejmuje wniesienia Produktu do lokalu ani na piętro, na którym znajduje się lokal Klienta. Opcjonalne wniesienie produktu jest dodatkowo płatne i jego koszt to 150 zł. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży. 

Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

      1. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa (dopłata pozostałej po wymaganej zaliczce kwoty).
      2. Dowóz transportem firmowym.
      3. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Sokołowska 50, 05-816 Pęcice– w Dni Robocze, w godzinach od 10:00 do 16:00. Prosimy o wcześniejsze umówienie się na odbiór towaru.